NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Ninja” w Lublinie. Informacja o partnerach i sponsorach biegu znajduje się na stronie internetowej biegu.

Informacja o dokładnym miejscu biura zawodów podana zostanie na stronie internetowej tydzień przed biegiem oraz rozesłana drogą mailową do uczestników wydarzenia.

Nie. Serie puszczane będą co 30 minut. Staraj się nie dać dogonić wojownikom z następnej serii 🙂

Koszulka, chip do pomiaru czasu (do zwrtotu na mecie), numer startowy na twarzy/ramieniu, niespodzianki od partnerów i sponsorów.

Nie. Każdy odbierając pakiet startowy musi podpisać zgodę na udział w biegu oraz zostać zweryfikowany w biurze zawodów na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna, legitymacja studencka)

Pakiety startowe można odebrać w dniu biegu w Biurze Zawodów co najmniej na 1,5h przed swoim startem (informacja będzie podana na stronie internetowej oraz w mailach).

Aby sprawdzić w jakiej serii zapisałeś się wystarczy zalogować się na swoim koncie na stronie www.ninja-race.pl

Istnieje możliwość zmiany serii za pomocą swojego konta, ale tylko w ramach wolnych miejsc w innych seriach.

Zasady serii Ninja Pro oraz Open są zawarte w regulaminie.

20 razy przytulasz się do ziemi i po każdym razie podskakujesz aż do nieba! Czyli ukochane przez wszystkich padnij-powstań lub burpee – jak zwał tak zwał! Ale pamiętaj, że możesz liczyć na współpracę z innymi uczestnikami biegu – w kupie siła, a burpee lepiej nie robić i pokonać przeszkodę z pomocą, niż robić i przeszkody nie pokonać 🙂

Staramy się odpowiednio ułożyć trasę i rozmieścić przeszkody tak, aby uniknąć korków, ale to czy będzie zator zależy od współpracy naszych wojowników Ninja 🙂 (poza serią Ninja Pro)

A i owszem! Bardzo trudne, ale…. z każdą można sobie poradzić! Współpraca jest kluczem do sukcesu, ale jeśli szukasz wyzwań i Twoim celem nie jest ukończenie biegu w glorii i chwale, lecz jego wygranie, zapraszamy do udziału w serii Ninja Pro! Tam będziesz ścigać się o zwycięstwo i nie będzie możliwości pomocy przy pokonaniu przeszkód!

Nie musisz umieć pływać, ale nie licz na to, że bieg ukończysz czysty i suchy 🙂

Spokojnie. Listy uczestników są weryfikowane raz na kilka dni. Im bliżej biegu, tym częściej weryfikujemy zgłoszenia. Jeśli jednak nie możesz się doczekać i boisz się, ze nie wystartujesz wyślij maila na kontakt@ninja-race.pl z potwierdzeniem wpłaty 🙂

W sytuacji, gdy chcesz zrezygnować w przeciągu ustawowych 14 dni od daty zakupu, prosimy o maila z informacją na adres kontakt@ninja-race.pl
Jeżeli jednak zakup został dokonany wcześniej, niestety nie możemy zwrócić kosztów, ale również prosimy o kontakt mailowy – spróbujemy chociaż w jakimś stopniu zrekompensować Twój brak udziału.

Napisz maila na kontakt@ninja-race.pl ze swoimi danymi jako uczestnika biegu oraz z danymi jakie mają widnieć na fakturze. Faktura będzie do odebrania w dniu biegu lub zostanie wysłana pocztą.

Nie przewidujemy zniżek grupowych – w sensie zwrotu kwoty. Ale spokojnie 🙂 Jeżeli zbierze się Was 5 osób lub więcej  – napiszcie do nas maila na rafal@ninja-race.pl a my wygenerujemy dla Was unikatowy kod zniżkowy 🙂

Jeżeli w dniu biegu ukończysz 16 lat – możesz wystartować, ale tylko i wyłącznie w przypadku, gdy do biura zawodów zgłosisz się razem z rodzicem/ opiekunem prawnym, który podpisze w Twoim imieniu oświadczenie. Opiekun również musi posaiadać dokument tożsamości ze zdjęciem.

Oczywiście. Osoby, które nie zdecydowały się na start, zapraszamy do dopingowania wojowników i do miasteczka biegu, gdzie czeka na nich sporo atrakcji.

Jak najbardziej. Ale pamiętaj, żeby oprócz robienia zdjęć kibicować jak najmocniej!